UL. ZWYCIĘSTWA 28/4 II PIĘTRO, KOSZALIN

Praca specjalista ds. sprzedaży nieruchomości / agent nieruchomości

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których najważniejszy jest klient i jego dobro. Etyka i szczerość to wartości, dzięki którym budujemy silne relacje z naszymi klientami oraz kontrahentami.
Jeżeli cenisz sobie podobne wartości, jak również potrafisz zachować odpowiedni balans pomiędzy klientem, a sprzedażą – to dobrze trafiłeś!
Stawiamy na różnorodność i unikalną wartość – dzięki temu rozwijamy się wzajemnie.

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy,
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,
  • dbanie o wizerunek firmy oraz własny w mediach społecznościowych
  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w sprzedaży lub gotowości do budowania kariery o nią opartej,
  • samodzielnego podejmowania decyzji oraz kreowania wizerunku biura
  • wyjątkowej komunikatywności i pracy w zespole
  • aktywnego podejścia do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • sprzedaż usług najwyższej jakości w oparciu o etykę zawodową
  • klientów szukających nieruchomości / kredytów
  • elastyczny czas pracy
  • pełne wdrożenie do pracy,
  • wsparcie menadżera i zespołu
  • pakiet szkoleń doskonalących umiejętności sprzedażowe, produktowe i miękkie
  • atrakcyjny i przede wszystkim transparentny system wynagrodzeń – wysokie prowizje od sprzedaży
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań

Wyślij nam swoje CV i przyjdź na spotkanie

Pamiętaj, aby w swoim CV dodać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

kontakt@turlus.pl

polub nas na facebooku TURLUS
Dane kontaktowe

Bądź z nami w kontakcie!

Adres: ul. Zwycięstwa 28/4, 75-037 Koszalin
Telefon: 510 787 080
Telefon: 728 353 210
Email: biuro@turlus.pl

w Napisz do nas