UL. ZWYCIĘSTWA 28/4 II PIĘTRO, KOSZALIN

Nowa jakość nieruchomości.

- Pośrednictwo w sprzedaży
- Pośrednictwo w zakupie
- Home staging
- Profesjonalna sesja nieruchomości
- Wsparcie prawne

Dla naszych klientów oferujemy usługi na wyłączność w zakresie kupna / sprzedaży oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami:

Domy
Mieszkania
Lokale usługowe i nieruchomości komercyjne
Działki budowlane i inwestycyjne
biuro nieruchomości turlus koszalin - mieszkania i domy na sprzedaż

O Nas:

Powstanie biura jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Uważamy, że zarówno przy obrocie nieruchomościami jak i przy pośrednictwie w zakresie udzielania kredytów najważniejsze jest zaufanie i relacje.

TURLUS NIERUCHOMOŚCI – to połączenie doświadczenia oraz pasji do tego co robimy na co dzień. W pośrednictwie nieruchomości stawiamy przede wszystkim na wyłączność i reprezentowanie tylko jednej strony transakcji. Tylko przy takim modelu współpracy jesteśmy w stanie dać naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług, dzięki indywidualnemu podejściu do każdej transakcji.

Na lokalnym rynku wyróżnia nas kompleksowe podejście do nieruchomości – zaczynając od weryfikacji stanu prawnego, poprzez wycenę nieruchomości w oparciu o ceny transakcyjne, przygotowaniu nieruchomości pod sprzedaż (Home Staging), sesje nieruchomości, indywidualny marketing, przygotowanie umów zabezpieczających klienta oraz udział w procesie i wsparcie na każdym kroku.

Skorzystaj z pomocy eksperta ds. nieruchomości i umów się na bezpłatne konsultacje.

  Ponad 80 pozytywnych opinii

  Konrad Adler
  Konrad Adler
  2022-08-30
  Fachowe doradztwo, przemiła obsługa. Rozwiano wszelkie wątpliwości. Gorąco polecam!
  Agnieszka Orminska
  Agnieszka Orminska
  2022-07-13
  Współpraca z Turlusem i szczególnie z Weroniką Rotnicką to była najlepsza decyzja. Bezboleśnie przeprowadzili Nas przez proces przeniesienia do innego banku na korzystniejsze warunki. Przez cały czas na bieżąco otrzymywaliśmy informację na jakim etapie jest wniosek i co jeszcze potrzeba. Potężna wiedza Weroniki i skuteczność zasługują na pochwałę. Dziękujemy za pomoc ?
  Luki
  Luki
  2022-04-20
  Na razie jeszcze jesteśmy na etapie łysego pola i pierwszych dziur pod płot budowlany ale już niedługo będzie tu stał nasz wymarzony dom. Ogromne dzięki dla Pauliny za, to, że stało się to możliwe. Z każdą podwyżką stop procentowych dzielnie działała, żeby znaleźć dla nas najlepszy kredyt. Wielkie dzięki 😉
  PADERDJ
  PADERDJ
  2022-03-25
  Po prostu polecam.lepiej trafić nie mogłem 🙂
  Piotr Latkowski
  Piotr Latkowski
  2022-01-11
  Witam polecam turlus nas do kredytu hipotecznego prowadziła Weronika na prawdę polecam bardzo dużo wyjaśniła nam rzeczy o których nie mieliśmy pojęcia przy czym jak zaczęliśmy starać się o kredyt bardzo dużo pomagała i angażowała się w organizacje wszystkich dokumentów i wniosków aby złożyć wniosek o kredyt. W każdej chwili jak coś się działo mieliśmy za chwilę informacje. Wszystko było nam przekazywane na bieżąco. Jeszcze raz polecam ??
  Olga Dywizjusz
  Olga Dywizjusz
  2022-01-04
  W Turlusie pomagał mi Mikołaj, którego z całego serca polecam. Wszystko mi wytłumaczył, rozwiał wszelkie niepewności i profesjonalnie przeprowadził mnie przez proces kredytu hipotecznego. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Bardzo dziękujemy za wszystko i polecamy każdemu!!
  Michal Napieralski
  Michal Napieralski
  2021-12-16
  Miałem przyjemność korzystać z usług doradcy firmy Turlus i szczerze przyznam, że przekroczyło to moje najśmielsze oczekiwania. Pełen profesjonalizm oraz eksperckie podejście do sprawy to cechy, które wyróżniają tą ekipę. A co dla mnie najważniejsze, cała pomoc była ZA DARMO! Polecam każdemu kto nie ma czasu bądź zwyczajnie nie orientuje się w bankowe biurokracji, oni zwyczajnie zrobią to za Ciebie. Szczególnie pozdrowienia dla Pana Krzysztofa, którego pomoc okazała się niezwykle potrzebna a co najważniejsze skuteczna.
  Hubert Kuchnowski
  Hubert Kuchnowski
  2021-12-10
  Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta, obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo rzetelne podejście do każdej sprawy, widać to po rozwiązaniach jakie przedstawiają , że pracują tam ludzie z wiedzą i doświadczeniem ,potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji, szczególne podziękowania dla Pani Weroniki
  Ilona PL
  Ilona PL
  2021-12-09
  Bardzo polecam współpracę z Panią Nikolą z Turlus. Od początku pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. Pomimo dzielących nas kilometrów cały proces związany z kupnem mieszkania ( i oczywiście przyznaniem kredytu hipotecznego) poprowadziła sprawnie i bez zastrzeżeń. Cierpliwie, o każdej porze dnia można było liczyć na jej poradę i wsparcie. POLECAM i pozdrawiam z Trójmiasta:)
  Monika Telega
  Monika Telega
  2021-12-09
  Dzięki Ekspertom z TURLUSA, a przede wszystkim dzięki Weronice Rotnickiej, niedługo będziemy mogli się cieszyć naszym wymarzonym domem. Wszystkie formalności były załatwiane za nas, na bieżąco informowano nas o postępach, a na każde pytanie (których zadawałam mnóstwo) otrzymywaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Cieszę się, że trafiliśmy Ekspertów z biura TURLUS, bo dzięki temu udało nam się zaoszczędzić mnóstwo stresów i przede wszystkim czasu 🙂 Dziękujemy za wszystko 🙂
  w Napisz do nas