UL. ZWYCIĘSTWA 28/4 II PIĘTRO, KOSZALIN

Nowa jakość nieruchomości.

- Pośrednictwo w sprzedaży

- Pośrednictwo w zakupie

- Profesjonalna sesja nieruchomości

- Wsparcie prawne

Dla naszych klientów oferujemy usługi oparte o autorską strategię na wyłączność w zakresie kupna / sprzedaży oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami:

Domy

Mieszkania

Działki budowlane i inwestycyjne

Lokale usługowe i nieruchomości komercyjne

biuro nieruchomości turlus koszalin - mieszkania i domy na sprzedaż

O Nas:

Powstanie biura jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Uważamy, że zarówno przy obrocie nieruchomościami jak i przy pośrednictwie w zakresie udzielania kredytów najważniejsze jest zaufanie i relacje.

TURLUS NIERUCHOMOŚCI – to połączenie doświadczenia oraz pasji do tego co robimy na co dzień. W pośrednictwie nieruchomości stawiamy przede wszystkim na wyłączność i reprezentowanie tylko jednej strony transakcji. Tylko przy takim modelu współpracy jesteśmy w stanie dać naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług, a także dzięki indywidualnemu podejściu do każdej transakcji oraz pracy na bazie nowatorskiej strategii.

Na lokalnym rynku wyróżnia nas zaangażowanie, kompleksowe podejście do nieruchomości – zaczynając od weryfikacji i wsparcia przy regulacji stanu prawnego, poprzez analizę aktualnego rynku nieruchomości podobnych, sesje fotograficzną nieruchomości, indywidualny marketing oparty o nowatorską strategię, przygotowanie umów zabezpieczających klienta oraz wsparcie na każdym etapie procesu

Skorzystaj z pomocy eksperta ds. nieruchomości i umów się na bezpłatne konsultacje.

  Ponad 100 pozytywnych opinii

  Martyna Giszczak
  Martyna Giszczak
  2024-04-17
  Bardzo polecam współpracę z Turlus! Jesteśmy dowodem na to, że proces kredytowy można przeprowadzić całkowicie zdalnie (Warszawa - Koszalin) bez żadnej straty jakości 👌 Byliśmy w kontakcie z Pauliną jeszcze przed znalezieniem nieruchomości, w sumie pracowaliśmy nad kredytem około roku. W tym czasie ja i Paulina wymieniłyśmy ponad STO merytorycznych, długich maili i kilkadziesiąt SMSów (jestem bardzo dociekliwą klientką) 😅 Paulina dała nam poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania, dodatkowo jest bardzo autentyczną i etycznie postępującą osobą ❤️ no i z humorkiem 😏 dzięki niej udało nam się otrzymać kredyt(y) w takiej konfiguracji, jaka od początku była dla nas "wariantem najbardziej optymistycznym". Mieliśmy też przyjemność chwilowej współpracy z Olą, kiedy coś zaczęło się dziać w procesie kredytowym podczas urlopu Pauliny - nawet przez chwilę nie poczuliśmy się pozbawieni wsparcia 💗 zanim udało nam się uzyskać kredyt poleciłam też Paulinę przyjaciołom - również kupili mieszkanie i również byli bardzo zadowoleni ze współpracy z Turlus 🫶 będziemy polecać każdemu i każdej, zawsze!
  Weronika Drab
  Weronika Drab
  2024-04-10
  Serdecznie polecam usługi firmy Turlus. Naszym kredytem na pierwsze w życiu „M” zajmowała się Aleksandra Pająk, pełen profesjonalizm, dostępność o każdej porze dnia i wieczoru, nawet podczas choroby <3 100% zaangażowania, 100% skuteczności, 100% naszej wdzięczności 🙂
  Konrad Poczobut
  Konrad Poczobut
  2024-04-09
  Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Pauliną. Fachowe podejście i szybki czas reakcji pozwoliły na bezstresową i udaną finalizację kredytu hipotecznego. Dziękuję
  kornelya braidsinwarsaw
  kornelya braidsinwarsaw
  2024-03-25
  Bardzo polecam współpracę z Turlus. Moim kredytem hipotecznym zajmowała się P. Joanna Wołodzko, której serdecznie dziękuję. Wszytsko przebiegło szybko i sprawnie. Od momentu pierwszego kontaktu (3.01.24), a pozytywna decyzja kredytowa (17.02.24) minęło tylko 1,5miesiaca. Cały czas super kontakt z P. Joanna mniejwiecej co tydzień aktualizacja na jakim etapie jest kredyt etc. Czuje się mega zaopiekowana i ważna :) także dziękuję serdecznie firmie Turlus i gratuluję obsługa na najwyższym poziomie!
  Natalia Brewko
  Natalia Brewko
  2024-03-20
  Rzadko zdarza mi się pisać opinie, nie przywiązuję do tego zazwyczaj wagi, jednak tutaj czuję się w obowiązku to zrobić. Do Marcina zgłosiliśmy się z chęcią wzięcia kredytu hipotecznego, od pierwszego telefonu wiedzieliśmy, że znaleźliśmy osobę, eksperta i bratnią duszę:)który wykonywał swoją pracę na 100%, od sprawdzenia zdolności, załatwienia dokumentów, rzeczoznawcy, sprawdzenia nieruchomości i wielu innych rzeczy , wykazując się ogromną cierpliwością, zrozumieniem.Odbierał i odpowiadał na wiadomości w czasie moich niepewności.Gdy dostaliśmy pozytywną decyzję to krzyczeliśmy z Mężem z radości.Marcin zmienił nasze życie,za co będziemy mu wdzięczni już zawsze, mając swój wymarzony dom❤️
  Klaudia Borowska
  Klaudia Borowska
  2024-03-18
  Chciałabym serdecznie polecić i podziękować za profesjonalizm, pomoc i wsparcie przy całym procesie kredytowym. W szczególności chciałabym podziękować Pani Oli, która zawsze była pod telefonem i wspierała mnie w wypełnianiu wszystkich dokumentów i odpowiadała na nurtujące mnie pytania.
  Robert
  Robert
  2024-03-16
  Chcielibyśmy bardzo podziękować firmie Turlus a szczególnie Pani Paulinie na pomoc w uzyskaniu kredytu. Od początku wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo ( przedsiębiorcy niestety nie są przychylne banki przy hipotece ). Proces oraz współpraca przebiegła w pełni profesjonalnie i bezkonkurencyjnie, zważając na fakt, iż siedziba jest na drugim końcu Polski. Pomimo odmowy w bankach, poszło odwołanie i udało się!!! To wszystko zasługa Pauliny, jej zaangażowania nawet w trakcie urlopu.
  MichalW93
  MichalW93
  2024-03-13
  Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy skorzystać z doradztwa kredytowego w Turlusie, to nie ma co się zastanawiać. Moim doradcą była Monika. W rzetelny i jasny sposób przedstawiła mi wszystkie opcje i możliwości. Na wszelkie moje pytania i sugestie odpowiedź była błyskawiczna. Całość przebiegła w miłej atmosferze. Pozdrawiam cały zespół TURLUS :)
  Dominika Friszkemut
  Dominika Friszkemut
  2024-03-07
  Serdecznie polecam współpracę z Moniką. Dzięki Monice caly proces kredytowy nie był tak długi i stresujący jak wcześniej mógł się wydawać. Monika na bieżąco odpowiadala na wszystkie pojawiające się pytania, aktualizowała statusy naszych wniosków kredytowych i załatwiała wszystkie problemy czy braki jakie pojawiały się na etapie całego procesu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, a jeśli byłaby potrzeba na pewno skorzystalibyśmy z pomocy Moniki i Turlus ponownie!
  Aleksei Moroz
  Aleksei Moroz
  2024-03-07
  Z całego serca polecamy pracę z Turlus. Monika- najlepsza agentka nieruchomości, wsparcie na każdym kroku. Dziękujemy również Weronikę za pomoc z uzyskaniem kredytu,wszystko było szybko i rzetelnie. Dzięki wam, mamy swoje pierwsze mieszkanie
  w Napisz do nas